Kontakt

phone-office-duotone
Ring til os

+45 86 86 93 83

envelopes-bulk-duotone
Skriv til os

kontakt@dkls.dk

Lønservice gjort nemt - kontakt os i dag

Ønsker I at optimere jeres virksomheds lønadministration og spare på omkostningerne? Hos Dansk Løn Service er vi specialister i at gøre lønprocessen effektiv og problemfri, så I kan fokusere på jeres kerneforretning.

Aftal et uforpligtende møde med Nikolaj Elstrøm, og få indblik i, hvordan vores skræddersyede lønservice kan gøre hverdagen lettere for jer.

Vi tilbyder professionel og personlig betjening til virksomheder i alle størrelser og brancher. Vores løsninger er designet til at imødekomme jeres unikke behov og sikre, at lønadministrationen bliver håndteret effektivt og korrekt.

Kontakt os for at aftale et møde. I kan bruge kontaktformularen nedenfor, sende os en mail på kontakt@dkls.dk eller give os et opkald på telefon 86 86 93 83. Vores dedikerede team står klar til at besvare jeres spørgsmål og hjælpe jer med at finde den rigtige løsning.

Spar tid, minimér fejl og frigør ressourcer ved at overlade jeres lønadministration til fagfolk. Vi ser frem til at hjælpe jer med at optimere jeres lønprocesser og skabe en mere effektiv forretningsdrift. Kontakt os i dag og kom godt i gang.

Kontakt os

DANSK LØN SERVICE ApS
Enebærvej 11
8653 Them

Telefon. +45 8686 9383
kontakt@dkls.dk

Skriv til os

  • Ved indsendelse af denne formular accepterer du behandling af dine data jvf. vores privatlivspolitik.
  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

MEDARBEJDERE

Nikolaj Elstrøm

Direktør
Telefon.: +45 8757 2305
E-mail: nikolaj@dkls.dk

Helena Rise

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2302
E-mail: helena@dkls.dk

Anni Dam

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2303
E-mail: anni@dkls.dk

Hanne Sørensen

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2307
E-mail: hanne@dkls.dk

Natalija Heiberg

Lønbogholder

Jesper Andersen

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2308
E-mail: jesper@dkls.dk

Dorte Jeppesen

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2304
E-mail: dorte@dkls.dk

Jan Bielack

Lønbogholder
Telefon.: +45 8757 2301
E-mail: jan@dkls.dk

Dorte Sejer

Lønbogholder
Rul til toppen